ما که هستیم؟

 

 

درباره چاوش مهاجر

گروه شرکت‌های «چاوش»، در حدود یک دهه فعالیت خود، همیشه در تلاش بوده بازوی قدرتمندی در مسیر تحقق یافتن رویاهای‌تان باشد.
این شرکت در سال 1393 توسط چهار نفر فعالیت خود را آغاز کرد. امیرمحمد سیاف‌زاده و احسان سیاف‌زاده از موسسین چاوش هستند که امیرمحمد سیاف‌زاده در استرالیا تحصیلات خود را سپری کرده و احسان سیاف‌زاده مشغول تحصیل در انگلیس است.

شرکت چاوش در سال 2021 میلادی در انگلستان به ثبت رسید و به زودی یک شعبه دیگر هم در آلمان ثبت خواهد کرد. در این دو شعبه بیش از 20 کارمند همدل به طور تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزا، خدمت‌رسانی می‌کنند.

از افتخارات چاوش می‌توان به انتخاب این شرکت به عنوان برترین فروشنده ایران اسکایپ گروپ در سال 1394 اشاره کرد. این شرکت همچنین در سال‌های 1394 تا 1397 نماینده رسمی سفارت استرالیا در ایران بود. حضور چاوش در نمایشگاه‌های بین‌المللی نیز از اقدامات مهمی بود که در راستای پیشرفت و تعامل با مخاطب، همیشه مد نظر بوده است.

همکاری با شرکت صنایع فولاد خوزستان و شرکت بوتان هم از دیگر فعالیت‌های گروه چاوش محسوب می‌شود.
در مجموع باید تاکید کنیم هدف گروه شرکت‌های «چاوش»، ارائه خدمات مطلوب به افرادی است که قصد دارند با اهداف مختلف به کشورهای دیگر سفر کنند. تیم چاوش آماده است تا با اشتیاق و تخصص خود در زمینه اخذ ویزا، افتخار همراهی شما مسافران عزیز را در این مسیر داشته باشد و به پاس قدردانی، تلاش این مجموعه بر این بوده تا پاسخگوی همه درخواست‌ها و نیازهای شما در تمامی مراحل اخذ ویزا باشد.

درباره چاوش مهاجر
17Kمقصدها
4200+هتل ها
1900+فعالیت ها
250+ایرلاین