بهترین موسسه مهاجرتی

امروزه دلایل بسیاری برای مهاجرت به کشورهای دیگر به‌ خصوص کشورهای اروپایی و آمریکایی وجود دارد. بسیاری از افراد با هدف تحصیل در دانشگاه‌ های برتر دنیا، گردشگری و تفریح و یا برای ارتقاء فرصت‌ های شغلی خود و مقاصد تجاری، درمانی و آموزشی مشتاق به مهاجرت ‌های کوتاه مدت و بلند مدت به این کشورها هستند.

بدون شک اخذ ویزا برای ورود به هر کشوری چالشی عمیق برای متقاضیان مهاجرت است و آشنایی با بهترین موسسه مهاجرتی می ‌تواند این راه را هموار کند.

بخشی از این مقاله را به صورت صوتی گوش دهید!

وظایف موسسات مهاجرتی

مسائل مهاجرتی در سال ‌های اخیر به خصوص در مورد کشورهای خاورمیانه و آسیایی چالش ‌هایی را برای متقاضیان اخذ ویزا به وجود آورده است. از آنجایی ‌که تعداد درخواست مهاجرت از سوی مناطق آسیایی به کشورهای اروپایی روز به روز در حال افزایش است، قوانین مهاجرتی کشورها نیز به صورت سختگیرانه تری اجرا می شود و اکثر کشورهای محبوب برای مهاجرت قوانینی بر اساس سیستم رتبه‌ بندی و شایسته گزینی را اعمال می کنند.

اقدام برای اخذ هرگونه ویزا نیازمند دانش، تخصص و تسلط بر این قوانین است. موسسات، آژانس‌ ها و شرکت ‌های مهاجرتی به افراد، خانواده ‌ها و متقاضیان دریافت ویزا و ورود به کشورهای مقصد با همکاری با وکلای مهاجرتی کمک می ‌کنند تا مسیرهای مهاجرتی مختلف و اغلب پیچیده را طی کنند.

 وضعیت و شرایط مهاجرت اشخاص مختلف ممکن است منحصربه ‌فرد باشد، بنابراین مراجعه به موسسات مهاجرتی و همکاری با وکلای آن ها که تسلط کامل به قوانین مهاجرتی مخصوص به هر کشور را دارند بهترین راهی است که برای پیمودن مسیر مهاجرتی خود می توانید طی کنید.

وکلا و کارکنان این موسسات براساس دانش خود در مورد قوانین مهاجرت هر کشور راهکارهایی را پیشنهاد می‌ کنند و روند اخذ ویزا را تا حد بسیار زیادی تسریع می ‌بخشند و از همه مهم ‌تر با ارائه صحیح راهکار و بررسی دقیق مدارک، شانس شما برای اخذ ویزای کوتاه‌ مدت و بلند مدت را سنجیده و بالا می ‌برند.

بهترین موسسه مهاجرتی موسسه ای است که شرایط شما را می‌ سنجد و با ارائه مشاوره دقیق مبتنی بر هدف شما از مهاجرت، بهترین روش و بهترین مقصد را به شما پیشنهاد می ‌دهد. قوانین مهاجرتی مربوط به کشور مقصد را با اطلاعات پروسه انجام آن به متقاضی ارائه می ‌دهد و پس ‌از آن در تمام مراحل تا اخذ ویزا با پشتیبانی دقیق و راهنمایی ‌ها، دریافت ویزا را برای متقاضی تسهیل می ‌بخشد.

خدمات موسسات مهاجرتی

آژانس های مهاجرتی در حوزه هایی همچون اخذ ویزا های توریستی، مهاجرت تحصیلی، ویزا های کاری و همچنین مهاجرت و اقامت به کشور های مختلف فعالیت دارند. البته شاید اغلب آژانس هایی که بر روی یک الی دو حوزه تخصصی فعالیت دارند بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند. کمک ها و راهنمایی هایی که این مؤسسات می توانند به متقاضیان ارائه دهند عبارتند از:

 • ویزاهای توریستی

دریافت ویزاهای توریستی که از مهاجرت های کوتاه مدت محسوب می شود جزء آسانترین انواع ویزا است. اخذ ویزاهای توریستی نیاز به مدارک و مراحل بسیار پیچیده ای ندارد و اغلب تمرکز سفارتخانه و مسئولان کنسولگری بر روی تمکن مالی است، با این هدف که ثابت شود از پس هزینه های خود و خانواده اش بر می آید. همچنین ارائه مدارکی  که ثابت کند متقاضی پس از ورود، در زمان مقرر و یا تا پایان اعتبار ویزا کشور مربوطه را ترک خواهد کرد و قصد پناهندگی نداشته باشد.

ذکر این نکته مهم است که اگرچه همانگونه که اشاره شد دریافت ویزای توریستی آسانتر از سایرین است اما این دلیل کافی برای عدم نیاز به مشاوره و راهنمایی کارشناسان مهاجرتی نیست. از آنجایی که عدم آشنایی با قوانین هر کشور، مدارک و مراحل مورد نیاز دریافت ویزا همیشه اصلی ترین دلیل برای ریجکت ویزا و دریافت دیرهنگام آن می شود بهتر است بدون دغدغه انجام آن را به کارشناسان مهاجرتی بسپارید. برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در بین موسسات موجود تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 • ویزاهای تحصیلی

ویزاهای مدت دار مانند ویزاهای تحصیلی از پیچیدگی و مراحل بیشتری برخوردارند که اپلای در دانشگاه یا کالج و مدارس کشورهای دیگر اولین قدم آن است. سپس تشکیل پرونده در اداره مهاجرت، وقت سفارت، تطابق مدارک تحصیلی و زبان، پرداخت هزینه ها و وضعیت سکونت و بورسیه های تحصیلی همچنین پیگیری های پرونده ویزا همگی مراحلی است که بدون داشتن راهنما و بدون کمک وکلای مهاجرت در آن کشور تقریباً غیر ممکن یا دشوار است.

قوانین مهاجرتی هر کشور با سایر کشورها متفاوت است و حتی شرایط پذیرش هر دانشگاه ممکن است متفاوت از دیگری باشد. به علاوه برای شخصی که اولین تلاش خود را برای مهاجرت تحصیلی دارد ورود به کشور دیگر همیشه سردرگمی هایی را به همراه دارد. راهنمایی و مشاوره با خبرگان این حوزه علاوه بر پیشبرد مراحل و اخذ سریعتر و آسانتر، باعث دلگرمی نیز خواهد بود.

 • ویزاهای کاری

ویزای کاری همچون ویزای تحصیلی یکی از مهمترین ویزاهایی است که شهروندان ایرانی برای دریافت آن تلاش می کنند. اکثر افراد با دریافت انواع ویزاهای کاری به دنبال اخذ  اقامت دائم در کشور مورد نظر خود هستند. البته ویزاهای تحصیلی و کاری از جمله موقعیت هایی است که می توان با آن برای مهاجرت به کشورهای دیگر امید داشت.

ویزای کاری برای نیروی کار متخصص و دارای مهارت صادر می شود و به دارنده اجازه می دهد در طول مدت زمان مشخص که می تواند متغیر باشد، در کشور مورد نظر اقامت داشته باشد. دریافت ویزای کاری و یا مجوز کار برای نیروهای متخصص و تحصیلکرده و یا افراد متقاضی سرمایه گذاری و استارتاپ ها امکان پذیر است.

هرکدام از انواع ویزای کاری در کشورهای مختلف با استانداردها و شرایط خاص خود صادر می شود. اغلب داشتن پیشنهاد شغلی (جاب آفر) از یک کارفرما در کشور مورد نظر با شرایط مشخص، داشتن مدرک زبان و سابقه کار مرتبط و مدارکی که تخصص و مهارت فرد را اثبات کند از شروط اصلی برای موفقیت در ویزای کاری نیروی متخصص است. البته شروط انواع ویزای کاری کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

از آنجایی که دریافت ویزاهای کاری و پیگیری های آن نیاز به تخصص و اشراف کامل به قوانین کاری و مهاجرتی کشور مورد نظر دارد، توصیه می شود از طریق مؤسسات مهاجرتی که خدمات آن را ارائه می دهند، اقدام کنید.

لیست بهترین موسسات مهاجرتی ایران

انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در ایران

تا به‌ اینجا از اهمیت همکاری با شرکت‌ های مهاجرتی معتبر به‌ عنوان نقطه شروعی برای دریافت ویزا مطلع شدید. اما دومین قدم انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی است. مسئله ‌ای که در یافتن و انتخاب آژانس مهاجرتی با آن روبرو می ‌شوید سنجش و گزینش بهترین آن ها است.

 اما چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت تا بتوان از مشاوره صادقانه و خدمات باکیفیت که منجر به اخذ ویزا بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی می ‌شود، بهره گرفت؟

از جمله مهم ترین این فاکتور ها عبارتند از:

 • تحقیقات عمیق و کسب اطلاعات

برای یافتن موسسات قانونی تنها به جستجو در شبکه‌ های مجازی و دنیای اینترنتی بسنده نکنید. بسیاری از افراد سودجو و با عناوین مختلف با مشاوره و اطلاعات غیر واقعی با وعده‌ های اخذ تضمینی اقامت سعی در فریب متقاضی دارند. درصورتی ‌که ممکن است متقاضی شرایط و استانداردهای اخذ ویزای مورد نظر برای مهاجرت و سفر را نداشته باشد. اغلب این افراد برای جلب خاطر و نظر متقاضی بخشی از چالش ‌ها و ریسک ‌های مهاجرت و حقایق و ملاحظات قانونی را بازگو نمی‌ کنند، درحالی ‌که موسسات برتر در این زمینه اطلاعات کاملی را در اختیارتان می‌ گذارند و شما را با چالش هایی که پیش رو دارید و ریسک هایی که باید بپذیرید آشنا می کنند.

 • استعلام مؤسسات مهاجرتی

فعالیت قانونی و اعتبار مؤسسه مورد نظر خود را از طریق سامانه استعلام اشخاص حقوقی با نام شرکت و یا شماره ثبت و شماره ملی شرکت می ‌توانید بررسی کنید.

 • بررسی وب ‌سایت و مراجعه حضوری

وب‌ سایت رسمی شرکت موردنظر را به‌ دقت بررسی کنید و با اطلاعات خود مطابقت دهید. شرکت ‌های معتبر اطلاعات جامع و کاملی را منتشر می‌ کنند در حالی ‌که شرکت‌ های آماتور تنها به اطلاعات محدود بسنده می ‌کنند. اما تنها به این تکیه نکنید.

مراجعه حضوری و بررسی دفاتر را اولویت قرار دهید و در زمان مشاوره اطلاعات مشاورین و وکلا و نحوه پاسخ به سوالات خود را در نظر بگیرید. حتماً از مشاور خود اطلاعات مربوط به روند و صدور ویزا، وقت سفارت، قوانین و مقررات کنسولگری ‌ها و سفارتخانه‌ ها، شرایط اخذ ویزای مورد نظر، مدارک مورد نیاز، مدت ‌زمان صدور ویزا، چالش ‌ها و ریسک ‌های آن را جویا شوید.

 • عدم ارائه مبالغ و مدارک نامتعارف

هرگونه ارائه مدارک و هزینه تنها مبنی‌ بر تعرفه ‌هایی که به موسسه اعلام می‌ شود باید صورت بگیرد. اغلب موسسات فاقد صلاحیت درخواست ‌های نا متعارفی دارند که خارج از چارچوب و روال اصولی و قانونی است. مدارک مربوط به اخذ ویزای مورد نظر خود را همواره در وب‌ سایت رسمی کشور مقصد دنبال کنید.

 • نحوه پشتیبانی از متقاضی

مؤسسه مهاجرتی موظف است که پیگیری ‌های مستمر تا زمان اخذ ویزا برای مراجعین خود انجام دهد. از زمان مصاحبه، تا مقدمات پروسه و مراحل پایانی، حضور پررنگ آن ها را در کنار خود بسنجید.

 • بررسی سوابق

سوابق و فعالیت‌ های شرکت موردنظر مهاجرتی خود را در نظر بگیرید. تعداد پرونده‌ های موفق را جویا شوید. البته باید این‌ مورد را در نظر داشت که شرایط متقاضیان و تکمیل دقیق مدارک و میزان مطابقت آن با دستورالعمل ‌های مهاجرتی تعیین ‌شده از سوی آن کشور، در نهایت تعیین‌ کننده موفقیت یک  پرونده در اخذ ویزا است.

دانش یک موسسه مهاجرتی و موسسات مشاوره‌ ای از قوانین و پیگیری‌ های آنان تا حد زیادی کمک‌ کننده است و شانس دریافت ویزا را بالا می ‌برد، اما همه‌ چیز نیست.

ویژگی ‌های بهترین شرکت مهاجرتی

لیست 10 تایی بهترین موسسه مهاجرتی ایران (top 10)

حال که با ویژگی های بهترین موسسات مهاجرتی آشنا شده اید، در این قیمت لیستی از بهترین موسساتی که در حوزه اخذ ویزا و برگزاری تورهای مسافرتی فعالیت دارند را ارائه داده ایم.

 • چاوش جهان سیر

آژانس مهاجرتی چاوش مهاجر از سال 1393 فعالیت تخصصی خود را در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای توریستی برای کشورهای اروپایی و آمریکا آغاز نموده است و تا به امروز با داشتن بیش از 4 شعبه در داخل و خارج از کشور، هزاران پرونده موفق در کارنامه خود به ثبت رسانده است. از دیگر فعالیت های این موسسه گرفتن وقت سفارت، ثبت نام لاتاری و برگزارس تورهای اروپایی است.

این مجموعه تلاش نموده است با همکاری با کارشناسان و وکلای مهاجرتی و دانش بروز در مورد قوانین مهاجرتی هر کشور، متقاضیان را در دریافت ویزاهای توریستی و گردشگری، تحصیلی، کاری، آموزشی و درمانی یاری کند.

جهت دریافت خدمات مشاوره از چاوش مهاجر، برترین فروشنده ایران اسکایپ گروپ در سال 1394، نماینده رسمی سفارت استرالیا در ایران در سال های 1394 تا 1397 تنها کافیست همین الان تلفن را برداشته و با شماره تماس پنج رقمی 02152109 و همچنین شماره های 02188558004 و 02188812342 تماس حاصل نمایید.

موسسه چاوش جهان سیر در حال حاضر دارای دو شعبه در تهران، یک شعبه در انگلستان و به زودی یک شعبه در آلمان می باشد.

آدرس شعبه 1:

 تهران، خیابان شهید بهشتی، بین قائم‌مقام‌فراهانی و میرزای شیرازی پلاک ۴۱۰ طبقه اول.

آدرس شعبه 2:

تهران، خیابان بهشتی، خیابان ‌احمد ‌قصیر (بخارست)، کوچه ششم غربی، پلاک ۱، واحد ۱۲.

کافی است تمامی امور مهاجرت خود را به کارشناسان حرفه‌ای ما بسپارید تا بهترین آفرها را دریافت کنید.

 • ویزا لند

ویزا لند یکی از زیر برندهای شرکت نهال گشت است که در زمینه اخذ ویزا و پذیرش تحصیلی فعالیت دارد و مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری را به متقاضیان ارائه  می دهد.

نهال گشت یک شرکت هولدینگ در حوزه گردشگری با رویکرد برگزاری و فروش تورهای ارزان قیمت و لحظه آخری اروپایی، آسیایی و داخلی است. آژانس هواپیمایی و مسافرتی نهال گشت تورهای خود را به صورت ارزان، لوکس، هوایی و زمینی برگزار می کند.

برای ارتباط با کارشناسان ویزالند با شماره تلفن 02633143000 تماس بگیرید و یا از خدمات مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

جهت مراجعه حضوری به ویزالند نیز می توانید به آدرس: کرج، مهرویلا، درختی، بین عطار و حافظ، پلاک 240 مراجعه نمایید.

 • ویزا 724

ویزا 724 زیر نظر و فعالیت شهروز بهرامی اصل وکیل حقوقی و مشاور مهاجرت به کانادا است که به صورت تخصصی در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا فعالیت دارد. این موسسه با ارائه راهکارهای مختلف از طریق استارتاپ ویزا، ثبت شرکت، ویزای کاری، سرمایه گذاری و کارآفرینی و خوداشتغالی تلاش نموده است اقامت دائم کانادا را برای متقاضیان مهاجرت اخذ نماید.

دفتر مهاجرتی ویزا 724 در خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران) واقع شده است.

شما می‌توانید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 17 و پنجشنبه از ساعت 10 تا 14 به صورت حضوری مراجعه نمایید. البته از آنجایی که شرط دریافت خدمات حضوری، دریافت وقت قبلی از کارشناسان ویزا 724 است لذا با شماره‌های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما زمان مناسبی را جهت مراجعه حضوری برای شما در نظر بگیرند.

02122609221 / 02122624260 / 02122609232 / 02122609330

 • ادب ویزا

موسسه آراد دانان برنا با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات در زمینه اخذ ویزا و پذیرش تحصیلی در کشورهای کانادا و استرالیا و اعزام دانشجو فعالیت دارد. این مجموعه طی چند سال سابقه موفق تا به امروز توانسته نمایندگی تعداد بسیاری از کالج ها و دانشگاه های بین المللی در ایران را از آ ن خود نماید.

برای ارتباط با کارشناسان ادب ویزا جهت دریافت مشاوره رایگان و یا دریافت وقت ملاقات حضوری می‌توانید با شماره تلفن 02171400111 (30 خط) تماس حاصل فرمایید.

موسسه ادب ویزا در ميرداماد، ميدان مادر، خيابان سنجابي، كوچه هشتم، پلاك دو، واحد يك واقع شده است. در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 18 و پنجشنبه ها ساعت 9 تا 15 امکان مراجعه حضوری به ادب ویزا فراهم می باشد.

 • قصران گشت

آژانس مسافرتی قصران گشت با مدیریت رسول بابایی در زمینه اخذ ویزای شینگن و ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت از طریق کارگزاران متعدد خود فعالیت می کند. این آژانس مسافرتی علاوه بر خدمات اخذ ویزا در برگزاری تورهای مسافرتی و خدمات تجارت گردشگری و رزرو هتل های داخلی و خارجی و بلیط هواپیما نیز فعالیت دارد.

شما عزیزان می‌توانید با استفاده از شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۹۷۰۸۰ (30 خط) خدمات مشاوره تلفنی و یا آنلاین را از کارشناسان قصران گشت دریافت نمایید. در صورت تمایل به مراجعه حضوری، می‌توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 و پنجشنبه ساعت 9 تا 13 با رزرو قبلی به آدرس تهران، شهرک غرب، تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا، جنب بانک سینا، ساختمان کسری مراجعه کنید.

 • پارسی کانادا

موسسه حقوقی دادگران حق و عدالت یکی از مجموعه های هولدینگ پارس پندار نهاد در اصفهان است که در زمینه اخذ ویزاهای کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس فعالیت دارد. این موسسه به متقاضیان کمک می کند تا برای مهاجرت از طریق استارتاپ و خود اشتغالی، سرمایه گذاری و کارآفرینی به اخذ ویزای دائم و اقامت در کشور مورد نظرشان دست یابند.

علاوه بر این مجموعه پارس پندار در زمینه های آموزشی و مشاوره کسب وکار نیز دوره های آموزشی برای علاقمندان برگزار می کند.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا سعی دارد در راستای ارائه خدمات بیشتر به هموطنان عزیز، شعب خود را به استان‌های دیگر کشور نیز توسعه دهد. این موسسه در حال حاضر علاوه بر تهران، در اصفهان نیز فعالیت دارد که در ادامه، آدرس شعب و شماره تماس‌ها را برای شما عزیزان درج خواهیم کرد.

شعبه تهران زعفرانیه

شعبه۱ تهران : خیابان ولیعصر، بین چهارراه پسیان و زعفرانیه – پلاک 2880

تلفن:
021-43000071

شعبه تهران سعادت آباد

شعبه۲ تهران : شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج تقاطع توحید 3، پلاک ۴

تلفن:
021-91003558

شعبه اصفهان

دفتر اصفهان: خیابان آزادی، خیابان سعادت آباد، هولدینگ پارس پندار نهاد

تلفن:
021-91300007

 • نیلگام سفر

نیلگام با بیش از ده سال سابقه در امور اخذ ویزا و مهاجرت کاری و پیکاپ پاسپورت فعالیت دارد. دریافت ویزای کشورهای معتبر و خدمات سفر به این کشورها از خدمات این مجموعه است. به علاوه این موسسه در زمینه برگزاری تورهای مسافرتی نیز فعالیت دارد.

کارشناسان و مشاورین نیلگام سفر در این موسسه، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 و پنجشنبه از ساعت 9 تا 13 آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. می‌توانید برای رزرو قبلی و یا مشاوره تلفنی با شماره 02175237 تماس بگیرید.

آدرس نیلگام سفر: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک 148، طبقه اول می باشد.

 • شرکت گوهران تیام آرتا

مجموعه گوتوتی آر GO2TR دارای شعبات متعدد در شهرهای ایران و خارج از کشور است که خدمات مهاجرتی اعم از ویزاهای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای کاری، اقامت دائم و ثبت شرکت را به متقاضیان ارائه می دهد. این مجموعه در سال 1397 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و در مدت زمان کوتاهی به یکی از مؤسسات مهاجرتی مقبول تبدیل شده که بیش از 200 کارمند و مشاور در حال فعالیت دارد. اگر  قصد خرید ملک و یا مهاجرت تحصیلی را دارید می توانید از طریق این مجموعه اقدام  کنید.

شما عزیزان با شماره‌گیری 02143000021 می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. این موسسه در چند استان فعالیت دارد که در ادامه، آدرس تمامی شعب موسسه را قرار خواهیم داد:

دفتر مرکزی تهران

جردن، قبل از چهارراه جهان‌کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد

دفتر تبریز

تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، جنب پارکینگ فجر، ساختمان کارن، طبقه ۵

دفتر شیراز

شیراز، قصرالدشت، کوچه ۶۲ الف، ساختمان مدیکس، طبقه اول، واحد دوم – گوتو تی آر

دفتر مشهد

مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۲۳/۱ (تقاطع فلسطین و سناباد)، انتهای سناباد، روبروی مرکز بهداشت، جنب عابر بانک سپه، پلاک ۹۳۰، طبقه ی سوم، واحد سه

 • الست گروپ

مجموعه افق بین الملل یاسمین با نام تجاری الست گروپ در زمینه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی فعالیت دارد. این مجموعه بیشتر در زمینه مشاوره و ارائه راهکار برای مهاجرت از طریق فرصت های شغلی و کاری در کشورهای مختلف به متقاضیان خدمات خود را ارائه می دهد و مسئولیت همراهی متقاضی در طول مسیر مهاجرتی را بر عهده می گیرد.

دفتر این موسسه در تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۵۶، ساختمان اداری ناهید، طبقه همکف، واحد 58 واقع شده است. برای مراجعه حضوری حتما باید از قبل با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا در روز و ساعت مناسب، وقت مشاوره حضوری برای شما در نظر گرفته شود.

جهت برقراری تماس تلفنی با این موسسه با شماره 02191311110 (تا 100 خط) تماس بگیرید.

 • مای آرمان

مؤسسه آرمان پرشین خاورمیانه به صورت تخصصی در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کشورهای مالزی و انگلستان فعالیت دارد. اخذ پذیرش از 1000 دانشگاه و بیش از صد هزار رشته تحصیلی را برای متقاضیان پیشنهاد می دهد. جهت انجام مراحل صفر تا صد اخذ ویزای تحصیلی می توانید از طریق این مجموعه اقدام کنید.

جهت مراجعه به موسسه مای آرمان در ابتدا باید با شماره 02191004190 تماس گرفته و از کارشناسان این موسسه وقت ملاقات دریافت نمایید. مای آرمان در خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع بلوار کاوه، پلاک 1، برج پاناروما، طبقه 7 واحد 718 واقع شده است.

موسسه‌ مهاجرتی قانونی

منظور از موسسه مهاجرتی قانونی، مجموعه‌ ای بسیار معتبر و شناخته‌ شده در زمینه انجام امور مهاجرتی با در دست داشتن مجوز و مدارک رسمی و قانونی می‌ باشد. موسسات مهاجرتی که به‌ صورت قانونی مشغول به فعالیت هستند، دارای تمامی مجوز های رسمی از وزارت‌ های فناوری، علوم و تحقیقات می باشند و به‌ طور کاملاً قانونی فعالیت‌ های مهاجرتی و غیر مهاجرتی را برای مشتریان خود انجام می‌ دهند. این مؤسسات همچنین دارای کارشناسان، مشاوران و تیم وکلای بسیار متخصص، کارآزموده و تحصیل‌ کرده هستند و اطلاعات کامل، جامع و درستی را در رابطه با امور مهاجرتی به مشتریان خود ارائه می‌ دهند. همچنین این شرکت‌ ها از شماره ثبت و شناسه ملی جهت استعلام شرکت برخوردار بوده و با داشتن پروانه معتبر، به فعالیت خود ادامه می‌ دهند.

شرکت چاوش مهاجر نیز از جمله موسسات مهاجرتی قانونی و بسیار معتبر در داخل کشور است و با بهره‌مندی از تیم کارشناسی و وکلای بسیار کارآزموده و مجرب خود، خدمات خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای و رسمی به مشتریان ارائه می‌ دهد. این مجموعه از شماره ثبت و شناسه ملی شرکت و همچنین پروانه معتبر برخوردار بوده و با داشتن مجوز های رسمی از وزارت‌ ها، در حوزه مهاجرتی فعالیت می‌ نماید. از دیگر ویژگی‌ های شرکت چاووش مهاجر تحت عنوان یک مؤسسه‌ی مهاجرتی قانونی، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دسترسی بسیار راحت مشتریان به مشاورین و کارشناسان
 • برخورداری از سایت رسمی و دفتر فیزیکی جهت حضور مشتریان
 • دارای سابقه و تجربه بسیار درخشان در حوزه فعالیتی خود
 • دارای تیم کارشناسی، وکلا و مدیریت با تجربه و متخصص

ویژگی ‌های بهترین موسسه مهاجرتی

مشاورین و وکلای یک شرکت مهاجرتی معتبر و حرفه‌ ای به افرادی که می‌ خواهند برای تحصیل، آموزش، شرکت در دوره آموزشی و یا اهداف تجاری و درمانی به کشورهای دیگر سفر و یا مهاجرت کنند؛ پشتیبانی، مشاوره و کمک حقوقی ارائه می ‌دهند.

 شرکت‌ های مهاجرتی مسئولیت راهنمایی مشتری در مورد نحوه دریافت مدارک مورد نیاز و تکمیل این فرآیند بدون ایجاد مشکل را بر عهده دارند. ازجمله اقداماتی که باید از سوی آن ها انجام گیرد این است که باید در مهلت ‌ها و بازه ‌های زمانی دقیق فعالیت داشته و به‌ صورت مداوم از طریق جلسات حضوری و یا تلفنی با مقامات مربوطه و مشتری ارتباط برقرار کنند.

افزون بر تمام این موارد دانش، اطلاعات و درک قوی از مسیر و قوانین مهاجرتی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 چند ویژگی که مجموعه‌ های مشاوره مهاجرتی موفق از آن برخوردارند عبارت ‌اند از:

 • دانش قوانین مهاجرتی و قوانین عمومی کشور

یک مشاور مهاجرتی باید قوانین کشور مربوطه را به خوبی بداند. این یکی از مهم ترین و بدیهی ترین الزامات برای یک موسسه  مهاجرتی موفق است.

از آنجایی که هر کشور در مورد هر نوع ویزایی که با اهداف مختلف صادر می کند قوانین خاصی را اعمال می کند، تسلط به این قوانین و حتی قوانین عمومی آن کشور می تواند تا حد زیادی روال پرونده را جلو ببرد.

 • مهارت های ارتباطی عالی

فرآیند مهاجرت یک فرآیند طولانی و کاملاً پیچیده است. اطلاعات و مفاهیم حقوقی وجود خواهد داشت که تنها وکلای حقوقی قادر به درک  و تشریح آن هستند. درک همه اینها برای یک فرد که برای اولین بار اقدام می کند دشوار است. یک مشاور مهاجرت باید تمام تحولات مربوطه را به متقاضی مهاجرت توضیح دهد. بنابراین او باید بهترین مهارت های ارتباطی را داشته باشد.

 • ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی تهرانمتعهد و دلسوز

در بین تمامی ویژگی های یک موسسه معتبر مهاجرتی شاید این بهترین ویژگی باشد که بتوان برشمرد. تعهد به کاری که مسئولیت آن را بر عهده گرفته است و در پشت آن هزاران آرزو نهفته است و با صرف هزینه و زمان زیاد متقاضی همراه است باید با نهایت دلسوزی و پشتکار انجام گیرد.

 • دارای مجوز و پروانه فعالیت

تمامی مؤسسات مهاجرتی معتبر، دارای مجوز و پروانه رسمی فعالیت هستند. این شرکت‌ ها از کارشناسانی متخصص بهره مند بوده و فعالیت آن ها توسط مقام‌ های دولتی تأیید شده‌ است. به‌ طور کلی متخصصان این مجموعه باید بتوانند انتظارات و خواسته‌ های متقاضیان را تا حد امکان به واقعیت تبدیل کرده و بتوانند اعتبار خود را به آن ها ثابت کنند. زیرا هر فردی می ‌تواند به شما اطمینان دهد که ویزای خود را به‌ طور حتم دریافت خواهید کرد، اما متخصصین و کارشناسان مؤسسات مهاجرتی معتبر، این توانایی و قابلیت را دارند که خواسته‌ های شما را به واقعیت تبدیل کرده و بتوانند با توجه به قوانین موجود، روال کاری شما را پیش ببرند.

 • برخورداری از یک وب‌ سایت معتبر

تمامی مؤسسات مهاجرتی شناخته‌ شده و معتبر، دارای یک وب‌ سایت رسمی جهت معرفی حرفه و ارائه خدمات خود بوده و همچنین دارای شبکه‌ های اجتماعی گوناگون فعال هستند. شما می ‌توانید با مراجعه به وب‌ سایت این مؤسسات، سوابق، خدمات، میزان تخصص تیم و همچنین راه‌ های ارتباطی با این مجموعه را مشاهده کرده و از خدمات آن ها استفاده نمایید.

 • دفتر رسمی

همان طور که می ‌دانید اگر شرکت‌ ها تنها به‌ صورت مجازی تبلیغات خود را انجام داده و دارای یک دفتر فیزیکی و رسمی نباشند، قابل‌ اعتماد نبوده و متقاضیان نمی‌ توانند برای استفاده از خدمات آن ها به‌ یک مکان مشخص مراجعه کرده و به آن ها اطمینان کنند. بنابراین تمام مؤسسات مهاجرتی دارای یک دفتر مرکزی و رسمی جهت مراجعه متقاضیان و ارائه خدمات و مشاوره های لازم به آن ها می ‌باشند.

 • چند زبانه بودن

متخصصانی که در بهترین مؤسسات مهاجرتی همچون شرکت چاوش مهاجر مشغول به فعالیت هستند، باید مسلط به چند زبان مختلف بوده تا بتوانند مشاوره‌ های لازم جهت مهاجرت‌ به متقاضیان را ارائه دهند و بتوانند آن ها را با شرایط و قوانین فعلی برای مهاجرت آشنا کنند. به‌ عنوان مثال زبان‌ هایی چون انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکیه ای، اسپانیایی و غیره جزء زبان‌ های معمول این مؤسسات هستند.

 • صداقت در خدمات و دریافت هزینه مناسب

یکی دیگر از ویژگی‌ های بهترین مؤسسه‌ های مهاجرتی، صداقت کارکنان در خدمات و مشاوره‌ های ارائه‌ شده و همچنین دریافت هزینه ‌ای بسیار مناسب و مطابق با تعرفه‌ های تعیین‌ شده است. این مؤسسات تمامی دشواری‌ ها، سختی‌ ها و مزایا و معایب انواع مهاجرت به کشور های گوناگون را به متقاضیان و مشتریان خود ارائه داده و آن ها را از تمامی قوانین موجود مهاجرتی مطلع می ‌سازند.

 • برخورداری از پرسنل مجرب و پیگیری مشتریان

آخرین ویژگی بهترین مؤسسات مهاجرتی، داشتن کارشناسان، وکلا، مشاوران و همچنین پرسنل مجرب و ماهر است. آن ها باید تمامی مشتریان خود را به‌ صورت مداوم پیگیری کرده و از روند صحیح مهاجرتی و رسیدن به اهداف آن ها، اطمینان حاصل کنند. این مهم در موسسه مهاجرتی چاوش مهاجر در شرح وظایف کارکنان گنجانده شده است.

آیا هزینه مشاوره در موسسات مختلف مهاجرتی ایران با یکدیگر یکسان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر. هزینه مشاوره و پیگیری روند امور مهاجرتی توسط کارشناسان و وکلای هر موسسه مهاجرتی با دیگری بسیار متفاوت بوده و این تفاوت هزینه و قیمت، به دلیل تفاوت در تخصص، ارائه خدمات حرفه ای، دانش، میزان تحصیلات و همچنین تخصص کارشناسان و وکلای هر مؤسسه‌ مهاجرتی با یکدیگر می‌ باشد.

چند نکته مهم در انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

اگر شما نیز از متقاضیان اخذ ویزا و اقامت در کشور های خارجی هستید در انتخاب موسسه مهاجرتی که بتواند در این مسیر راهنما و همراه شما باشد، لازم است به چند نکته مهم توجه داشته باشید از جمله:

 • توجه داشته باشید که افراد مشغول به کار در موسسه مهاجرتی مدنظر شما باید دلسوز و متعهد بوده و با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان باشند.
 • تمامی این کارشناسان باید از دانش و علوم مرتبط به این حرفه برخوردار بوده و تسلط کافی بر قوانین تمامی کشور ها و راه‌ هایمهاجرتی را داشته باشند.
 • مدارک تحصیلی وکلا و کارشناساناین موسسه به‌ طور حتم باید از دانشگاه‌ های معتبر بوده و دارای سوابق و تجارب کافی در زمینه انواع مهاجرت و مشاوره به مراجعه‌ کنندگان باشند.
 • همچنین این کارشناسان باید حداقل بر ۲ زبان زنده دنیا مسلط باشند تا بتوانند امورمهاجرتی را راحت‌ تر پیش برند.
 • تمامی مشاورین باید از فن بیان مناسبی برخوردار بوده و در زمان ارائه اطلاعات به متقاضیان از توانایی بالای در گفتار برخوردار باشند.
 • همچنین مشاورین و کارشناسان باید بتوانند در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت تمامی اطلاعات را در رابطه با انواعمهاجرت به متقاضیان ارائه دهند.
 • تعداد پرونده های موفق موسسه مدنظر شما می تواند معیاری جهت سنجش میزان اعتبار آن موسسه باشد.

و بسیاری موارد دیگر.

در پایان

ما در مجموعه گروه های آژانس چاوش جهان سیر می دانیم که روند اخذ ویزا چقدر می تواند دلهره آور و پراسترس باشد، بنابراین برآنیم تا جایی که در توان ماست مسیر را برای شما هموار کنیم.

چشم انداز ما این است که از لحظه ای که ورود به خارج از کشور را در سر می پرورانید تا زمانی که با موفقیت در سرزمین رویای مقاصدتان مستقر شوید، یک تجربه عالی و موفق برای شما رقم بزنیم، ما در هر مرحله با شما هستیم.

در چاوش مهاجر ما از یک تیم پرشور و حرفه ای از وکلای مهاجرتی و مشاورین آموزشی بهره گرفته ایم که با نهایت احتیاط و به صورت حرفه ای به شما کمک می کنند تا در فرآیند درخواست تا اخذ ویزای تحصیلی و یا توریستی مسیری ایمن و با آرامش خاطر را طی کنید.

آژانس مهاجرتی چاوش جهان سیر تحت عنوان بهترین موسسه مهاجرتی در کشور با شماره ثبت ۴۵۲۴۱۳ از سال ۱۳۹۳ با همت مدیران و کارمندان خود با 4 شعبه در محبوب ترین مقاصد مهاجرتی و پرونده های موفق در حال فعالیت است و خدمات خود را در زمینه اخذ انواع ویزای توریستی و ویزای تحصیلی برای تمامی کشورهای انگلیسی زبان آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلستان و نیوزلند و کشورهای غیرانگلیسی زبان مانند فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، سوئیس، یونان، آلمان و اتریش به متقاضیان گرامی ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان چاوش مهاجر در تماس باشید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

رزومه حرفه ‌ای و موفق، داشتن شعبات مختلف، اعتبار، متعهد و خوشنام، مشتری مداری، مسئولیت ‌پذیری و پیگیری منظم روند پرونده متقاضی، فعالیت قانونی و همکاری با مشاوران و وکلای حقوقی زبده از مهمترین ویژگی های موسسات مهاجرتی برتر است.

خیر، اگر متقاضی اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص قوانین مهاجرتی و مدارک و روند اخذ ویزای کشور مورد نظر خود را دارد می ‌تواند برای دریافت آن اقدام کنند و هیچ ضرورت و الزامی در این ‌مورد وجود ندارد.

مهم‌ ترین وظیفه‌ ای که مشاوران مهاجرتی در بهترین شرکت مهاجرتی انجام می‌ دهند، بررسی شرایط متقاضی، راهکارهای مناسب برای دریافت ویزا، مشاوره دقیق در خصوص ریسک‌ های مهاجرت، ارائه اطلاعات کافی در خصوص مدارک و روند اخذ ویزا و در آخر مشاوره صادقانه در خصوص شانس متقاضی برای اخذ ویزا است.

وکلای مهاجرتی تسلط و دانش کافی در خصوص قوانین مهاجرتی و به ‌روز درمورد کشورهای پذیرنده را دارند لذا همکاری با آن ها در تمام مراحل می ‌تواند مشکل‌ گشا باشد و در زمان بروز هرگونه مشکل راه حل قانونی و منطقی را ارائه می ‌کنند، از این ‌رو شانس اخذ ویزا را بسیار بالا می ‌برند.

12 دیدگاه

 • سلام، بدون شک از بهترین موسسات مهاجرتی داخل کشور هستید
  با دلسوزی، تخصص و دانش به روز راهنمای ما بودید
  ممنون از لطف و محبت شما
  موفق باشید

 • با درود
  همه موسساتی که نام بردید با سابقه و معروفن ولی بهترین موسسه مهاجرتی رو چطور باید انتخاب کرد؟ کدوم از همه بهتره؟ به نظرم باید یک لیست از نظرات مشتریان همه این موسسات باشه که آدم بتونه درست تصمیم گیری کنه

  • سلام و وقت بخیر
   حق با شماست دوست عزیز، مراجعه به پیج اینستاگرام موسسات نامبرده و مطالعه کامنت های موجود در زیر پست های آن بدون شک یکی از راه های اطلاع از نظرات مراجعین این موسسات مهاجرتی است.

 • واقعا بهترین موسسه مهاجرتی هستید که میشناسم، یه تیم حرفه ای و کار درست

 • سلام روزتون بخیر
  هزینه ای هم که یک موسسه مهاجرتی دریافت میکنه یکی از عوامل تعیین کننده است. اینکه همون خدمات رو با چه قیمتی دریافت کنی خیلی مهمه

  • سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز کاملا حق با شماست، همواره هزینه ای که یک موسسه مهاجرتی جهت ارائه خدمات خود دریافت می کند یک عامل مهم و تعیین کننده است. در چاوش مهاجر به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در کشور تمامی قیمت ها با رعایت انصاف و بر اساس نرخ مصوب به متقاضیان گرامی ارائه می شود.

 • با سلام و درود
  من از موسسه های مختلفی مشاوره گرفتم ولی هیچکدوم تخصص و تجربه شرکت شما رو نداشتن. کارشناساتون هم با سواد هستن و هم با تجربه
  آرزو میکنم همیشه در اوج باشید

 • با درود. موسسات مختلفی رو دیدم که داران امور اخذ روادید رو انجام میدن. اونایی که خیلی معروفن فقط دنبال پولن. اما بهترین بودن به این نیست. به اینه که دل بسوزونی واسه وقت و انرژی و پول مراجعین و سعی کنی هر کاری می تونی برای بهتر و سریع تر پیش رفت امورشون انجام بدی
  شما بهترین شرکت مهاجرتی ایرانید
  نقوی

  • سلام و وقت بخیر
   ممنون از لطف و نظر شما جناب نقوی بزرگوار. هدف ما همواره کسب رضایت صد در صدی همه مراجعین می باشد. به همین جهت تمامی تلاش خود را به کار می گیریم تا بتوانیم در تحقق این امر موفق ظاهر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *