بهترین مشاغل خانگی در انگلیس

شاید شما می‌خواهید برای تحصیل در انگلستان به این کشور بروید و دوست دارید یک کار مناسب پیدا کنید تا مخارج زندگی تأمین گردد. و یا اینکه می‌خواهید همراه با همسر خود که قصد تحصیل یا کار در انگلستان را دارد به این کشور بروید و دوست دارید اوقات بیکاری خود را نیز پر کنید و در نتیجه مشغول کسب و کاری باشید. فعالیت در مشاغل خانگی یکی از بهترین پیشنهاد‌هایی است که ما برای شما داریم. در این مطلب قرار است لیست بهترین مشاغل خانگی انگلستان را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید.

چرا به سراغ مشاغل خانگی انگلستان برویم؟

اجازه دهید در ابتدا مهمترین مزایای مشاغل خانگی را برای شما شرح دهیم تا متوجه شوید که حضور در این قبیل کسب و کار‌ها چه اندازه می‌تواند به نفع شما باشد:

 • اگر شما دانشجو هستید قطعاً زمان زیادی برای سر کار رفتن نخواهید داشت و در نتیجه همین موضوع باعث نارضایتی کارفرما می‌گردد. یا اگر شما به عنوان یک بانوی خانه‌دار همراه با همسر خود به کشور انگلستان رفته‌اید قطعاً دوست دارید همزمان بتوانید امور خانه و زندگی را مدیریت کنید و در عین حال یک کسب و کار خوبی نیز داشته باشید. به همین دلیل مشاغل خانگی انگلستان برای این دو گروه از افراد گزینه مناسبی خواهد بود. در واقع شما می‌توانید از وقت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.
 • از طرف دیگر تنوع مشاغل خانگی انگلستان بسیار زیاد است. پس براساس وقتی که دارید و البته تخصص و سابقه کاری قبلی خود می‌توانید یک شغل مناسب را انتخاب کنید. حتی اگر به شغل‌های هنری علاقمند باشید می‌توانید کسب و کار مناسبی را برای خود راه‌اندازی کنید.
 • درآمد مشاغل خانگی واقعاً مناسب است به خصوص اینکه نیازی نیست بخشی از هزینه ماهانه خود را صرف رفت و آمد به محل کار کنید و همین هزینه پس‌انداز خواهد شد.
 • از طرف دیگر کسانی که در مشاغل خانگی فعالیت دارند مدیر خود هستند. با هر نوع پوششی که دوست داشته باشند و هر زمان که بخواهند می‌توانند سر کار حاضر شوند.
 • مالیات بسیار کمی برای اغلب مشاغل خانگی انگلستان در نظر گرفته شده است که همین موضوع باعث می‌شود درآمد خالص شما هر روز بیشتر گردد.

مهاجرت به انگلستان

بررسی لیست بهترین مشاغل خانگی انگلستان

اگر تا این قسمت از مقاله ترغیب شده‌اید که کسب و کار خانگی در کشور انگلستان راه‌اندازی کنید اجازه دهید لیست برترین مشاغل خانگی در کشور انگلستان را در اختیار شما عزیزان بگذاریم. از این پس شما باید با مطالعه لیست یک شغل مناسبی را برای خود انتخاب نمایید:

 • شما می‌توانید در زمینه آموزش آنلاین و مجازی فعالیت داشته باشید.
 • می‌توانید به عنوان تایپیست و تولید محتوا برای سایت‌های مختلف کار کنید.
 • می‌توانید در حوزه نگهداری از حیوانات ورود کنید.
 • اگر سابقه پرستاری دارید می‌توانید به عنوان پرستار کودک و یا سالمندان نیز فعالیت خود را آغاز نمایید.
 • اگر تخصصی در حوزه طراحی سایت و گرافیک دارید قطعاً مشاغل پردرآمدی در این زمینه نصیب شما خواهد شد.
 • از طرف دیگر شما می‌توانید به عنوان مشاوره‌های آنلاین و تلفنی برای فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های مختلف فعالیت داشته باشید.
 • کسانی که به کار‌های دست ساز علاقه دارند می‌توانند این قبیل کار‌ها را در خانه خود انجام دهند. برای مثال کار‌های هنری بسیار زیادی در کشور انگلستان وجود دارد که شما می‌توانید مواد اولیه آن‌ها را خریده و در خانه خود مشغول به ساخت و ساز شوید.
 • برنامه‌نویسی یکی دیگر از مشاغل خانگی در کشور انگلستان به حساب می‌آید چون کافی است شما یک سیستم کامپیوتری پیشرفته داشته باشید. با دسترسی به اینترنت پرسرعت می‌توانید برنامه‌نویسی‌های بسیار قوی را انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد به سر کار بروید.

چگونه بهترین مشاغل خانگی انگلستان را پیدا کنیم؟

متأسفانه بعضی از افراد فکر می‌کنند چون قرار است این مشاغل در خانه انجام شود بهتر است در چند حوزه ورود نمایند ولی فراموش نکنید در این صورت شما نمی‌توانید همه کار‌ها را با هم مدیریت کرده و باعث کاهش کیفیت کار خواهید شد. همین موضوع منجر می‌شود مشتریان خود را از دست بدهید. برای اینکه بهترین شغل خانگی در انگلستان نصیب شما گردد کافی است به چند نکته توجه داشته باشید:

 • حتماً حوزه علاقه و تخصص خود را در نظر بگیرید.
 • اگر قبلاً در یکی از مشاغل خانگی که اکنون در کشور انگلستان نیز وجود دارد سابقه کار داشته‌اید بهتر است همان حوزه را ادامه دهید چون بهتر می‌توانید امور را مدیریت کنید.
 • چه مبلغی از درآمد مد نظر شما است؟
 • شما در طول روز چقدر زمان دارید که بتوانید این زمان را صرف انجام امور کاری کنید؟
 • مالیات در نظر گرفته شده برای شغل انتخابی خود را نیز بررسی نمایید.

در پایان

برای کسانی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند قطعاً بحث کار اهمیت زیادی دارد. به خصوص کسانی که با هدف تحصیل یا زندگی به این کشور ‌می‌روند می‌خواهند از آینده شغلی خود اطمینان داشته باشند. به شما پیشنهاد می‌کنید ابتدا با مؤسسه چاوش مهاجر در تماس باشید. این مؤسسه سابقه بسیار طولانی در زمینه انجام امور مهاجرت و دریافت ویزا دارد. کارشناسان حرفه‌ای ما در کنار شما خواهند بود. کافی است شرایط خود را برای ما توضیح دهید. ما به شما کمک می‌کنیم که یک شغل خانگی مناسب در کشور انگلستان پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *