برترین مشاغل خانگی در آمریکا

چنانچه تصمیم گرفته‌اید برای تحصیل در آمریکا به این کشور بروید و می‌خواهید در کنار تحصیل یک کار پاره وقت نیز داشته باشید اما به دلیل شرایط درسی نمی‌توانید همیشه به موقع سر کار حاضر شوید، ما به شما مشاغل خانگی در آمریکا را پیشنهاد می‌کنیم. این بهترین فرصت برای دانشجویان و یا حتی افرادی است که همراه با همسران خود به کشور آمریکا آمده‌اند و می‌خواهند شغل خانگی داشته باشند تا علاوه بر سرگرم بودن، یک منبع درآمد نیز برای خود ایجاد کنند. در این مطلب ما لیست برترین مشاغل خانگی در آمریکا را به شما معرفی خواهیم کرد.

بررسی بهترین مشاغل خانگی در آمریکا

وقتی در مورد مشاغل خانگی صحبت می‌کنیم منظور این است که شما تحت هیچ ارگانی قرار ندارید و می‌توانید هر زمان که بخواهید کار خود را آغاز کنید. در واقع در مشاغل خانگی شما مدیر خودتان هستید. بنابراین هم می‌توانید شرایط تحصیل یا زندگی را مدیریت کنید و هم به کسب و کار خواهید پرداخت. از طرف دیگر اغلب مشاغل خانگی معاف از مالیات هستند و همین موضوع باعث افزایش درآمد شما می‌شود. همچنین وقتی نیازی به رفت و آمد نباشد بخشی از هزینه شما که قرار بود صرف پرداخت هزینه کرایه تاکسی یا اتوبوس شود پس‌انداز شده و در نتیجه درآمد خالص شما افزایش خواهد یافت. با توجه به آنچه که گفته شد اکنون اگر می‌خواهید برترین مشاغل خانگی در آمریکا را بشناسید در ادامه مطلب با ما همراه باشید:

آموزش‌های مجازی

کسانی که دارای مدارک تخصصی در برخی از حوزه‌های علمی هستند می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و دوره‌های آموزش مجازی را برگزار کنند. حتی اساتید نیز می‌توانند تحت نظر کالج‌ها و دانشگاه‌ها از دوره‌های آموزش مجازی استفاده نمایند. در چند سال اخیر این سیستم آموزشی در کشور آمریکا بیشتر رونق گرفته است. به خصوص بعد از کرونا عمده کارگاه‌های آموزشی نیز به صورت مجازی برگزار می‌شوند و این بهترین فرصت برای کسانی است که می‌خواهند یک شغل خانگی داشته باشند.

پرستار‌های خانگی

در صورتی که تخصصی در زمینه نگهداری از کودکان و یا سالمندان دارید می‌توانید در این زمینه وارد کار شوید. البته باید این نکته را متذکر شویم که شاید شما بتوانید از والدین بخواهید کودکان خود را به منزل شما بیاورند تا نیازی به خارج شدن از خانه نباشد ولی چنین موضوعی در مورد سالمندان صدق نمی‌کند. نگهداری از سالمندان یک شغل خانگی در منزل آن‌ها به حساب می‌آید.

تحلیل وضعیت اقتصادی

اگر شما تخصصی در زمینه اقتصاد، بازرگانی، وضعیت بازار و امور مالی دارید شک نداشته باشید که اگر به عنوان یک تحلیل‌گر اقتصادی فعالیت خود را آغاز کنید درآمد بسیار خوبی عاید شما خواهد شد. در صورتی که از انجام امور اداری و حضور در محل کار خسته شده‌اید اما می‌خواهید همچنان به عنوان یک تحلیل‌گر اقتصادی فعالیت خود ادامه دهید، پیشنهاد ما این است که وارد دنیای مجازی شوید و از این طریق دوره‌های آموزش مجازی خود را برگزار نمایید.

تحصیل در آمریکا

نویسنده محتوا

در دنیای امروز که اغلب افراد تمایل زیادی به حضور در دنیای مجازی، استفاده از اطلاعات موجود در آن‌ها و حتی خرید و فروش دارند، تولید محتوا برای سایت‌های مختلف رونق گرفته است. اگر تخصصی در این زمینه دارید و یا سابقه‌ای درخشانی در زمینه تولید محتوا برای شما ثبت شده است می‌توانید از این فرصت استفاده کنید. با وبمسترها صحبت نمایید و برای تولید محتوا به آن‌ها کمک کنید.

مشاوره تغذیه و سلامت

شما می‌توانید به عنوان یک فرد متخصص در حوزه تغذیه و سلامت از راه دور برای مردم دوره‌های مشاوره را برگزار کنید. برای مثال افرادی که می‌خواهند رژیم‌های لاغری بگیرند می‌توانند نتیجه آزمایشات خود را برای شما ارسال کنند و شما از راه دور با بررسی وضعیت جسمی و سلامت آن‌ها می‌توانید به آن‌ها کمک کنید تا یک رژیم غذایی مناسب را در پیش گرفته و البته در بازه‌های زمانی منظم نیز با آن‌ها همراه خواهید بود تا گام به گام رژیم غذایی خود را پیش ببرند. در واقع یک مشاوره همراه و از راه دور به آن‌ها در این مسیر کمک می‌کند.

مشاوره فروش و بازاریابی

یکی دیگر از برترین مشاغل خانگی در آمریکا، حضور در حرفه‌ بازاریابی می‌باشد. نیازی نیست که حتماً شما به صورت حضوری به شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف مراجعه کنید و محصولات خود را معرفی نمایید. بلکه می‌توانید به صورت غیر حضوری نیز این کار را انجام دهید. می‌توانید دوره‌های مجازی را برگزار کرده، از مدیران شرکت‌ها و ارگان‌ها بخواهید در این دوره‌ها شرکت کنند و شما یکبار جلسه را برگزار می‌کنید تا خدمات و محصولات خود را معرفی نمایید. قطعاً در این صورت بازخورد بهتری را مشاهده خواهید کرد.

برنامه‌نویسی

به جرأت می‌توان گفت که یکی از برترین مشاغل خانگی در آمریکا برنامه‌نویسی می‌باشد، چون همانگونه که گفتیم در دنیای امروز اینترنت و سیستم‌های کامپیوتری قدرت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و اغلب افراد به فکر کسب درآمد از طریق فضای مجازی هستند. افرادی که در زمینه برنامه‌ریزی و طراحی اپلیکیشن‌ها تخصص دارند بهترین سود را در این حوزه خواهند کرد چون بدون اینکه نیاز باشد از خانه خارج شوند کافی است در طول روز با لپ تاپ خود کار کرده و برای طراحی سایت، برنامه‌نویسی و طراحی اپلیکیشن‌ها وقت بگذارند. قطعاً درآمد بسیار خوبی نصیب آن‌ها می‌شود.

برای انتخاب بهترین مشاغل خانگی در آمریکا چکار کنیم؟

درست است که مشاغل خانگی این امکان را فراهم می‌کنند که ما در طول روز بتوانیم چند شغل را مدیریت کنیم ولی بهتر است به چند فاکتور در انتخاب شغل توجه داشته باشیم:

  • شما در طول روز چه اندازه وقتی آزاد دارید؟
  • در کدام یک از حوزه‌های کاری نامبرده دارای تخصص هستید؟
  • دوست دارید چه اندازه درآمد داشته باشید؟
  • آیا برای مشاغل انتخاب شده مالیاتی در نظر گرفته شده است؟
  • آیا شما فردی مجرد هستید و یا همراه با خانواده زندگی می‌کنید؟

در پایان

همانگونه که در این مطلب متوجه شدید شرایط کاری در کشور آمریکا به گونه‌ای است که می‌توانید حتی در خانه خود نیز بهترین منبع درآمد را رقم بزنید. بنابراین کافی است که در بین بهترین مشاغل خانگی در آمریکا یک حرفه مناسب براساس شرایط و تخصص خود انتخاب نمایید. برای این منظور می‌توانید بر روی کمک کارشناسان ما در موسسه چاوش مهاجر حساب کنید. با این موسسه تماس حاصل نمایید، با توجه به تخصصی که کارشناسان و مشاورین حرفه‌ای ما در این زمینه دارند به شما کمک می‌کنند تا بتوانید یک شغل مناسب را انتخاب نموده و در عین حال به مدیریت امور زندگی و یا تحصیلی خود بپردازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *