خرید و فروش امتیاز لاتاری

بعضی از افراد در برنامه لاتاری ثبت نام می‌کنند تا شانس خود را امتحان نمایند. اما متاسفانه وقتی که برنده می‌شوند، مردد می‌مانند که آیا به آمریکا بروند یا خیر. در این بین برخی از افراد تصمیم می‌گیرند لاتاری خود را بفروشند. اکنون این سوال مطرح می‌شود آیا امکان خرید و فروش امتیاز لاتاری وجود دارد یا خیر. برای پاسخ به این سوال حتماً تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مجازات برنده شدن در برنامه لاتاری و نرفتن به آمریکا

اجازه دهید در ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که آیا اگر در برنامه لاتاری برنده شویم و به کشور آمریکا نرویم عواقبی گریبان‌گیر ما خواهد شد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر. برندگان لاتاری مختار هستند که از امتیاز خود استفاده کنند و به کشور آمریکا بروند و یا اینکه این امتیاز را کنار بگذارند. ولی این مسئله را فراموش نکنید که بسیاری از افراد آرزوی برنده شدن در برنامه لاتاری را دارند چون به راحتی و بدون اینکه دردسرهای زیادی داشته باشند می‌توانند شهروند کشور آمریکا شوند. اکنون شما بین میلیون‌ها نفر شرکت کننده در برنامه لاتاری، برنده شده‌اید. چرا این فرصت را از دست بدهید؟ می‌توانید به راحتی به کشور آمریکا بروید؛ گرین کارت دریافت کنید و شهروند این کشور شوید. آیا می‌دانید داشتن گرین کارت آمریکا چه مزیت‌هایی برای شما دارد؟ پس پیشنهاد ما این است که این فرصت را از دست ندهید.

لاتاری

خرید و فروش امتیاز لاتاری

همانگونه که گفتیم افراد زیادی این آرزو را دارند که در برنامه لاتاری برنده شوند تا بتوانند از این طریق شهروندی کشور آمریکا را به دست بیاورند. اما متاسفانه هر بار امتحان می‌کنند، شانس برنده شدن نصیب آن‌ها نمی‌شود. به همین دلیل این دسته از افراد به فکر خرید امتیاز لاتاری از کسانی می‌افتند که در برنامه برنده شده‌اند ولی می‌خواهند انصراف دهند. آیا امکان خرید و فروش امتیاز لاتاری وجود دارد؟ طبق قوانین کشور آمریکا، امتیاز لاتاری فقط به فرد برنده شده اختصاص پیدا می‌کند و به هیچ عنوان امکان انتقال آن به شخص دیگری وجود ندارد. بنابراین اگر در اینترنت سایت‌هایی را مشاهده کردید که درمورد خرید و فروش لاتاری صحبت می‌کنند، شک نداشته باشید که این افراد کلاهبردار هستند و می‌خواهند از شما سوءاستفاده کنند.

آیا انجام مراحل بعد از لاتاری هزینه زیادی می‌ طلبد؟

 یکی از دلایل عمده‌ای که بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند از برنامه لاتاری انصراف دهند و امتیاز خود را کنار بگذارند این است که فکر می‌کنند هزینه‌های بعد از برنده شدن در لاتاری واقعاً زیاد است. در صورتی که به طور تقریبی شما ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار هزینه نیاز دارید تا بتوانید امور اداری بعد از برنده شدن در لاتاری را انجام دهید؛ ویزای ورود به آمریکا را دریافت نمایید و سپس وارد کشور آمریکا شوید. اما خبر خوش اینکه دو ماه بعد از ورود به کشور آمریکا، این هزینه به شما برگردانده خواهد شد چون شما به عنوان شهروند آمریکا شناخته می‌شوید. بنابراین پیشنهاد ما این است اگر حتی پول کافی ندارید، از دوستان و آشنایان خود این پول را قرض گرفته و سپس بعد از ورود به کشور آمریکا و دریافت این پول، بدهی خود را پرداخت نمایید.

در پایان

بسیاری از افراد آرزوی شرکت در برنامه لاتاری و برنده شدن را دارند ولی متاسفانه نصیب آن ها نمی‌شود چرا که به دلیل شلوغی سایت، فرصت ثبت نام در لاتاری را از دست می‌دهند. بهترین کار این است که از موسسات مهاجرتی همانند چاوش مهاجر کمک بگیرید. این موسسه پیش ثبت نام لاتاری را برای شما انجام می‌دهد تا به محض اینکه سایت باز شد، اسم شما در برنامه لاتاری ثبت گردد. در صورتی که برنده شدید، تمامی مراحل اداری برای دریافت ویزا برای شما توسط موسسه چاوش مهاجر انجام خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با موسسه تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *