برنامه استانی انتاریو

انتاریو یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های کشور کانادا شناخته شده است که پیشرفت چشمگیری در تولید کشور کانادا داشته است. در این استان منابع طبیعی بسیار زیادی وجود دارد. شرایط زندگی بسیار خوب و همچنین تنوع فرهنگی و هزینه‌های زندگی مناسب باعث شده است که سالانه آمار مهاجرت به استان انتاریو  افزایش پیدا کند. اگر شما با تعریف‌هایی که از استان انتاریو  شنیده‌اید و قصد مهاجرت به کانادا و این استان را دارید، در این مطلب با ما همراه باشید چون قرار است در مورد برنامه مهاجرت استانی انتاریو  صحبت نماییم.

مهاجرت به انتاریو از طریق برنامه استانی

نکته جالبی که لازم است در مورد کشور کانادا مطرح کنیم این است که در برخی از استان‌ها و ایالت‌ها شرایط متفاوتی برای مهاجرین در نظر گرفته می‌شود و شما برای مهاجرت به استان مورد نظر خود باید مدارک و شرایط مدنظر آن‌ها را داشته باشید. در ادامه این مطلب روش‌های مهاجرت به استان انتاریو  را بیان خواهیم کرد:

برنامه اولویت‌های سرمایه انسانی

این برنامه از دو زیر گروه تشکیل شده است که عبارتند از:

زیر گروه اکسپرس اینتری

برنامه مهاجرتی مربوط به زیر شاخه اکسپرس اینتری به چند دسته تقسیم می‌شود:

برنامه اولویت‌های سرمایه انسانی

برای اینکه از این فرصت استفاده کنید شما باید حداقل یک سال سابقه کاری تمام وقت با حقوق، حداقل مدرک لیسانس، سطح زبان clb  با نمره ۷ و همچنین پروفایل اکسپرس اینتری معتبر داشته باشید.

برنامه مشاغل ماهر

افرادی که از این برنامه استفاده می‌کنند در صورتی که مدرک زبان آن‌ها از نوع clb با نمره ۵ باشد می‌توانند برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. گواهی یا مجوز معتبر، داشتن مجوز کار در زمان درخواست، داشتن حداقل یک سال سابقه کاری تمام و همچنین داشتن حداقل مدرک لیسانس از دیگر شرایط این برنامه می‌باشد.

برنامه نیروی ماهر کار فرانسوی زبان

داشتن پروفایل اکسپرس اینتری معتبر، داشتن حداقل یک سال سابقه کاری تمام وقت با حقوق و حداقل سطح زبان clb  با نمره ۷ از شرایط لازم برای شرکت در این زیر گروه می‌باشد.

زیر شاخه فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا

برای این منظور شما باید یک پروفایل برای خود آماده کرده و علاقمندی خود برای کسب و کار در استان انتاریو  را در داخل این پروفایل ذکر نمایید. این برنامه مختص کسانی است که مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتر‌ای خود را از دانشگاه‌های انتاریو  به دست آورده‌اند. افرادی که فارغ‌التحصیل فوق لیسانس هستند باید مدرک زبان clb  با نمره ۷ یا بالاتر را کسب کرده و در دو سال اخیر حداقل به مدت یک سال و به صورت کاملاً قانونی در استان انتاریو  اقامت داشته باشند. فارغ‌التحصیلان دکترا با داشتن حداقل یک سال سابقه اقامت قانونی در استان انتاریو  در دو سال اخیر می‌توانند برای ثبت درخواست خود جهت کار و اقامت در این استان اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا

مشاغل جاب آفر

همانگونه که از نام این دسته شغلی مشخص است اگر شما پیشنهاد کاری و یا جاب آفر از کارفرمایی در استان انتاریو  داشته باشید می‌توانید برای مهاجرت به این استان اقدام نمایید. این دسته‌بندی از ۴ زیر گروه تشکیل شده است که عبارتند از:

برنامه نیروی کار خارجی برای جذب نیروی کار ماهر

برنامه مربوط به جذب دانشجویان بین‌الملل و فارغ‌التحصیل از دانشگاه انتاریو

برنامه مهارت‌های مورد تقاضا در بخش‌هایی مانند کشاورزی، ساخت و ساز و حمل و نقل

برنامه آزمایش منطقه‌ای برای نیروی کار مورد نیاز در روستا و مناطق کم جمعیت انتاریو

برای شرکت در این برنامه‌ها شما باید پیشنهاد شغلی تمام وقت داشته باشید؛ مدارکی ارائه کنید که نشان می‌دهد دارای تجربه کاری و یا مجوز کار هستید و از طرف دیگر باید قصد زندگی در انتاریو  را داشته باشید.

دسته‌بندی کارآفرینی انتاریو

اگر مایل هستید یک کسب و کار جدید در انتاریو  راه‌اندازی کنید می‌توانید از این فرصت استفاده نمایید. برای شرکت در این برنامه شرایطی مورد نیاز می‌باشد که هر ساله این شرایط توسط استان انتاریو  به روز‌رسانی می‌گردد. برای مثالی یکی از مهمترین شرایط این است که ثابت کنید کسب و کار شما می‌تواند یک شغل تمام وقت در استان انتاریو  راه‌اندازی کند.

چرا استان انتاریو را برای مهاجرت انتخاب نماییم؟

حتماً این سؤال برای شما به وجود آمده است که چرا برنامه مهاجرت استانی انتاریو  تا این حد با استقبال مواجه شده است. زندگی در این استان از چند منظر به نفع شما خواهد بود:

  • تنوع فرهنگی در استان انتاریو  زیاد می‌باشد زیرا اینکه سالانه مهاجرین زیادی وارد این استان می‌شوند. همین غنای فرهنگی شرایط زندگی را برای شما راحت‌تر خواهد کرد.
  • فرصت‌های شغلی بی‌شماری در انتاریو  وجود دارد. در نتیجه افراد با مدارک تحصیلی مختلف و تخصص‌های متنوعی که دارند می‌توانند یک فرصت کاری بسیار خوب را در این استان برای خود فراهم کنند.
  • از طرف دیگر دانشگاه‌های استان انتاریو  از اعتبار بسیار زیادی در جهان برخوردار هستند. بنابراین اگر شما از برنامه‌های مهاجرت استانی انتاریو  استفاده کنید می‌توانید برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه‌های این استان شوید. فارغ التحصیلان از این دانشگاه‌ها می‌توانند در برنامه‌های مهاجرتی استانی شرکت کرده و بلافاصله بعد از اتمام دوران تحصیل کسب و کار خود را آغاز نمایند.

در پایان

همانگونه که در این مطلب متوجه شدید استان انتاریو  از نظر کیفیت زندگی، شرایط کار و همچنین کیفیت آموزشی رتبه بسیار بالایی را در کشور کانادا به دست آورده است. اگر شما می‌خواهید از برنامه مهاجرت استانی انتاریو  استفاده کنید اما نمی‌دانید کدام یک از برنامه‌ها برای شما مناسب‌تر است می‌توانید بر روی کمک کارشناسان ما در مؤسسه چاوش مهاجر حساب کنید. با این مجموعه تماس بگیرید، ما بر اساس تخصص، تجربه کاری و همچنین مدارک تحصیلی که دارید بهترین برنامه را برای شما انتخاب خواهیم کرد و تمامی امور شامل ثبت درخواست تا دریافت ویزا را برای شما انجام می‌دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *