تحصیل در خارج از کشور اغلب به عنوان یکی از مهیج ترین و چالش برانگیزترین تجربیاتی که دانش آموزان و دانشجویان تا به حال داشته اند، توصیف می شود. چه بخواهید آینده شغلی خود را بهبود ببخشید، چه بخواهید در یک کشور جدید، دوره ای تازه را شروع کنید، یا با دوستانی از سرتاسر جهان ملاقات کنید، تحصیل در خارج از کشور مزایای زیادی را ارائه می دهد که می تواند زندگی شما را برای سال های آینده تحت تأثیر قرار دهد.

تحصیل در کانادا

اطلاعات بیشتر

تحصیل در انگلیس

اطلاعات بیشتر

تحصیل درآمریکا

اطلاعات بیشتر

تحصیل در استرالیا

اطلاعات بیشتر

اگر می ‌خواهید این چالش را قبول کنید، ممکن است به این فکر کنید که کدام دانشگاه برای دانشجویان بین‌المللی بهترین گزینه است. رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS که هرساله لیستی از برترین دانشگاه ها و مدارس جهان را ارائه می دهد شامل بیش از 1400 موسسه با 100 مکان در سراسر جهان است. یکی از معیارهای کلیدی مورد استفاده دراین سیستم رتبه ‌بندی، میزان دانشجویان بین‌المللی است که توانایی آن موسسه در جذب دانشجویان را نشان می دهد.

سفر شما به سمت تحصیل در دانشگاه ها، کالج و مدارس برتر کشورهای دیگر با درخواست برای ویزای تحصیلی آغاز می شود. ویزای تحصیلی مدرکی است که به فرد اجازه می دهد در طی مدت تحصیل و اعتبار ویزا در کشور مقصد خود زندگی و کار کند.

 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS، ۱۰ دانشگاه برتر جهان در آمریکا و انگلیس قرار دارند، ۲۰۴ مورد از برترین مدارس جهان در ایالات متحده و کانادا قرار دارد که کانادا دارای ۲۸ دانشگاه و مدرسه برتر در این سیستم رتبه بندی است. استرالیا با مجموع ۳۷ دانشگاه و 7 مدرسه برتر جهانی در این لیست ظاهر شده است.

برهمین اساس برای کمک به تصمیم گیری در مورد اخذ ویزای تحصیلی، در 4 مقصد محبوب از جمله تحصیل در آمریکا، انگلیس، کانادا و استرالیا، اطلاعات جامعی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در این کشورها را ارائه داده ایم.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی اغلب دارای مراحل مهمی است که وجود خطا در هر مرحله می تواند شما را از دریافت مجوز تحصیل باز دارند. به همین دلیل است اولین اقدام شما برای شروع درخواست روادید تحصیلی، باید مشاوره با موسسات و شرکت های مهاجرتی باشد.

 موسسه چاوش مهاجر با سابقه ای درخشان و با همکاری با وکلا و کارشناسان متعهد شما را در این سفر پرچالش همراهی می ‌کنند تا از مطمئن ترین روش موفق به اخذ مجوز تحصیل در کشور رویاهای خود شوید.

شرکت مهاجرتی چاوش مهاجر که به صورت تخصصی در زمینه اخذ ویزاهای تحصیلی فعالیت دارد، با اشراف بر قوانین و شرایط تحصیلی هر کشور بستری را برای متقاضیان فراهم می کند تا در سریع ترین زمان و بدون خطا و با آمادگی کامل برای درخواست روادید اقدام کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان چاوش مهاجر تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *