تور سفارت آمریکا

کشور آمریکا همواره بهترین مقصد برای مهاجرت چه با هدف کار و زندگی و چه با هدف تحصیل است و می تواند ایده آل ترین امکانات زندگی و تحصیل را برای مهاجران خود فراهم کند. ایرانی ها برای مهاجرت به آمریکا، باید ویزا دریافت کنند اما به دلیل آنکه ایالات متحده در ایران سفارت ندارد، دریافت ویزا کمی سخت می شود و باید به سفارت یکی از کشور های همسایه مراجعه کرد. با استفاده از تور سفارت آمریکا، می توان در سریع ترین زمان به نزدیک ترین سفارت آمریکا مراجعه کرد و مراحل اخذ ویزا را طی نمود. اگر شما هم می خواهید درباره تور سفارت آمریکا اطلاعات بیشتری به دست آورید، لطفاً در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

اهمیت تعیین وقت در سفارت آمریکا

اولین قدم برای اخذ ویزای آمریکا، مشخص کردن نوع ویزا می باشد. شما بر حسب هدفی که از سفر به آمریکا دارید، باید ویزای مناسب مثل ویزای تحصیلی برای تحصیل در آمریکا، ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و… را دریافت کنید.


اینجا بخوانید: تحصیل رایگان در آمریکا

پس از انتخاب ویزای مناسب، باید فرم های مربوط به آن را به صورت آنلاین تکمیل کنید و سپس اقدام به دریافت وقت سفارت نمایید. همانطور که در ابتدای مطلب هم توضیح دادیم، سفارت آمریکا در ایران دایر نیست لذا شما برای تعیین وقت سفارت، باید از طریق سفارت یکی از کشور های همسایه اقدام کنید. هدف از تعیین وقت برای ویزا، انجام مصاحبه حضوری می باشد که آخرین مرحله است.

لازم به ذکر است که متقاضیان ویزای آمریکا که برای مصاحبه حضوری مراجعه نمی کنند، امکان دریافت ویزا را نخواهند داشت.

تور سفارت آمریکا چیست؟

برای مراجعه به سفارت آمریکا در یکی از کشور های همسایه، می توان از تور سفارت استفاده کرد. دریافت ویزا، به تنهایی استرس دارد حال اگر بخواهید برای مصاحبه به تنهایی به یک کشور خارجی مسافرت کنید، استرس و نگرانی شما بیشتر خم خواهد شد.

در چنین شرایطی، استفاده از تور سفارت کشور آمریکا بهترین انتخاب است و می توان مراحل مسافرت به کشور مدنظر و حضور در مصاحبه را در شرایط راحت تری سپری کرد.

ویژگی های تور سفارت آمریکا

تور سفارت این کشور در مقایسه با تور عادی، یکسری ویژگی های متفاوت دارد که در این بخش توضیح می دهیم:

همراهی کامل برای انجام کار های سفارت

با بهره مند شدن از خدمات تور سفارتاین کشور، شخصی که با امور مربوطه آشنایی دارد و کاربلد است، در کنار شما خواهد بود تا مشکلی نداشته باشید. توجه داشته باشید که حتماً باید در زمان از قبل مشخص شده، برای مراجعه به سفارت اقدام کنید.

انعطاف ‌پذیری برنامه سفر در تور سفارت آمریکا

برنامه سفر در تور سفارت این کشور کاملا منعطف است و در شرایطی مثل تعطیلی سفارت، جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا می توان درخواست اقامت اضافه داشت و برنامه های هتل و پرواز قابل تغییر می باشد.

رزرو هتل ‌های مناسب برای مصاحبه سفارت آمریکا

با استفاده از خدمات تور سفارت این کشور، آژانسی که انتخاب کرده اید، هتل شما را هم رزرو می کند و با توجه به آشنایی کاملی که از کشور مربوطه دارد، هتل مناسبی را انتخاب می نماید تا علاوه بر داشتن کیفیت، از لحاظ موقعیت هم دسترسی مناسبی به سفارت آمریکا داشته باشد.

هزینه تور سفارت آمریکا

هزینه تور سفارت این کشور شاید ارزان نباشد اما بهترین انتخاب برای انجام کار های سفارتی شما محسوب می شود. هزینه تور، بر اساس کشور مقصد تعیین می شود و بستگی دارد که شما کدام کشور را انتخاب کنید.

تور سفارت آمریکا برای کدام کشور ها برگزار می‌ شود؟

امکان بهره مندی از خدمات تور سفارت آمریکا برای کشور های همسایه همچون ترکیه، گرجستان، امارات، عمان، تایلند و… وجود دارد و انتخاب سفارت مناسب برای مصاحبه، بستگی به نوع ویزا و شرایط شخصی شما دارد.

تور سفارت آمریکا در شهر استانبول ترکیه

ترکیه یکی از کشور های مناسب برای تعیین وقت مصاحبه ویزای آمریکاست. سفارت آمریکا در شهر استانبول این شهر واقع شده است و نکته مثبتی که سفر به این کشور دارد، عدم نیاز به دریافت ویزا می باشد. همچنین پرواز های مستقیم به شهر استانبول ترکیه در بیشتر مواقع وجود دارند و می توانید خیلی سریع تر مراحل اخذ ویزای خود را طی کنید.

  • آدرس سفارت آمریکا در استانبول : İstinye, Poligon Cd. No:75, 34460 Sarıyer/İstanbul, Turkey
  • شماره تماس : 00902123359000
  • ساعات کاری : دوشنبه تا جمعه – 8:30 الی 16:30

چاوش مهاجر

تور سفارت آمریکا در شهر آنکارا ترکیه

برای انتخاب شهر مناسب جهت تور سفارت آمریکا، می توانید به شهر آنکارا ترکیه هم سفر کنید. مزیت سفارت خانه آمریکا در ترکیه این است که امکان مصاحبه به زبان فارسی وجود دارد.

  • آدرس سفارت آمریکا در آنکارا : 1480 Sokak No. 1, Cukurambar Mahallesi, 06530 Cankaya, Ankara
  • شماره تماس : (+90) 312 294-0000
  • ساعت کاری: دوشنبه تا جمعه – 8:30 الی 17:30

تور سفارت آمریکا ارمنستان

برای تور سفارت آمریکا، می توانید به کشور ارمنستان هم سفر کنید که مثل کشور ترکیه، ویزا نمی خواهد. سفارت آمریکا در شهر ایروان کشور ارمنستان واقع شده است و در مقایسه با ترکیه، هزینه های سفر کمتری دارد همچنین می توان به زبان فارسی در سفارت خانه این کشور مصاحبه کرد.

تور سفارت آمریکا امارات

یک کشور دیگر برای تعیین وقت مصاحبه ویزای آمریکا، کشور امارات می باشد. ورود به کشور امارات، نیازمند ویزاست و به همین دلیل دردسر ها و هزینه های سفر بیشتری در مقایسه با کشور های ترکیه و ارمنستان دارد.

سفارت خانه آمریکا، در ابوظبی امارات واقع شده است و می توانید به زبان فارسی هم مصاحبه کنید. همچنین در شهر دبی این کشور نیز سفارت خانه آمریکا قرار دارد و به تصمیم خود می توانید یکی از این شهر ها را برای تور سفارت خود انتخاب نمایید.

تور سفارت آمریکا عمان

عمان به دلیل نزدیک بودن به ایران، کشور مناسبی برای تعیین وقت مصاحبه ویزای آمریکا محسوب می شود. می توانید بدون دریافت ویزا و با هزینه مناسب، به کشور عمان سفر کنید و مراحل اخذ ویزای آمریکای خود را طی نمایید.

نکات تعیین وقت مصاحبه ویزای آمریکا

شما برای تعیین وقت مصاحبه ویزای آمریکا از سفارت خانه کشور های همسایه، مجاز هستید حداکثر تا 5 مرتبه وقت مصاحبه را تغییر دهید و تا یکسال آینده هم امکان مراجعه دارید. همچنین شما نمی توانید محل کنسولگری خود را تغییر دهید و مبلغی هم که بابت تعیین وقت پرداخت کرده اید، قابل برگشت نیست.

نکته مهم دیگر در خصوص تعیین وقت مصاحبه از سفارت آمریکا این است که اگر بعد از یکسال برای مصاحبه در سفارت خانه آمریکا اقدام نکردید، جهت تعیین وقت مجدد باید دوباره اقدام به پرداخت هزینه نمایید.

متقاضیان انواع ویزا های آمریکا از جمله ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و… باید بعد از طی کردن مراحل اولیه و آنلاین اخذ ویزا، در سفارت آمریکا تعیین وقت کنند. با توجه به دایر نبودن سفارت آمریکا در ایران، لازم است به یکی از کشور های همسایه مانند ترکیه، عمان، امارات و… مسافرت کرده و مراحل پایانی اخذ ویزا را با مصاحبه حضوری طی کرد.

در پایان

متقاضیان می توانند به تنهایی مسافرت کنند اما بهره مند شدن از خدمات تور سفارت آمریکا که توسط آژانس مهاجرتی چاوش مهاجر ارائه می شود، مسیر اخذ ویزا و شرکت در مصاحبه حضوری را آسان تر می کند. کارشناسان چاوش مهاجر پاسخگوی تمامی سؤالات شما عزیزان در زمینه تحصیل در آمریکا، تحصیل در کانادا و انگلیس، دریافت ویزای توریستی انگلیس و کانادا و در نهایت ثبت نام لاتاری می باشند.

جهت برقراری ارتباط با این مجموعه با شماره تلفن 02188558004 تماس حاصل نمایید.

سوالات متدوال

تور سفارت آمریکا چیست؟

تور سفارت آمریکا برای متقاضیان انواع ویزا های کشور آمریکا برگزار می شود و متقاضی را از کشور مبدأ تا سفارت خانه آمریکا در یکی از کشور ها، همراهی می کند.

سفر به کدام یک از کشور های نیاز به ویزا ندارد؟

شما می توانید بدون ویزا به کشور هایی مانند ترکیه، عمان و ارمنستان سفر کنید و مصاحبه حضوری ویزا در سفارت خانه آمریکا را انجام دهید.

هزینه تور سفارت آمریکا چقدر است؟

هزینه تور سفارت آمریکا با توجه به نوع ویزا و کشور انتخابی تعیین می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *