وقت سفارت انگلیس

جهت اخذ هرگونه ویزای انگلیس اعم از ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و… در اولین اقدام لازم است در وب سایت سفارت انگلیس یک حساب کاربری ایجاد کرده و پس از ثبت نوع ویزای درخواستی و سایر اطلاعات دقیق شخصی، جزئیات سفر و پرداخت هزینه ویزا باید وقت سفارت انگلیس در تهران را تنظیم کنید.

از آنجایی که سفارت انگلستان در ایران هیچگونه خدمات صدور ویزا را به شهروندان ایرانی ارائه نمی دهد، خدمات ویزای این کشور در مرکز درخواست ویزا و مهاجرت انگلستان در تهران برای تمامی درخواست های ویزای کوتاه مدت و مهاجرتی ارائه می شود.

وقت سفارت انگلیس

پس از تنش های موجود بین ایران و انگلیس و بسته شدن و بازگشایی مجدد سفارت این کشور در ایران صدور ویزا در این سفارت انجام نمی شود. متقاضیان برای ارائه مدارک و انگشت نگاری خود باید از طریق دفاتر VFS Global ایران اقدام کنند.

VFS Global یک شرکت تجاری بین المللی است که با بسیاری از سفارت های کشورهای مختلف و به خصوص کشور انگلستان همکاری دارد. متقاضیان برای سفر به انگلیس نیاز به رفت و آمد و مراجعه به سفارت انگلیس در کشورهای دیگر ندارند و می توانند برای تکمیل فرم درخواست، اسناد پشتیبان و انجام بیومتریک خود به این مراکز مراجعه کنند.

تفاوتی ندارد که در کدام مرکز VFS مراحل خود را بگذرانید به هر حال درخواست ویزای شما و صدور آن در دفتر ابوظبی در امارات بررسی و انجام می شود. ذکر این نکته مهم است که در دفتر VFS شما قرار ملاقاتی با افسران و کارکنان سفارت نخواهید داشت و تنها برای ارائه مدارک و انجام انگشت نگاری خود اقدام می کنید.

 کارکنان این دفتر هیچ نقشی در مورد صدور ویزا و یا عدم صدور آن نخواهند داشت و تأثیری در نتیجه ندارند. به علاوه پیگیری و اطلاع از زمان صدور ویزا نیز به این مرکز مربوط نمی شود. این شرکت تنها با ارائه خدماتی به متقاضیان ویزای انگلیس کمک می کند تا مراحل و مدارک درخواست خود را آسان تر و به صورت صحیح تکمیل و ارسال کنند.

هزینه وقت سفارت انگلیس

برای دریافت ویزای انگلستان نیاز به پرداخت هزینه ویزا، هزینه بیمه و هزینه وقت سفارت را دارید که باید به صورت آنلاین و با کارت های اعتباری بین المللی پرداخت کنید. در غیر این صورت نگران نباشید بسیاری از دفاتر مهاجرتی، خدمات تعیین وقت سفارت را به همراه پرداخت هزینه های آن به متقاضیان ارائه می دهند.

هزینه وقت سفارت انگلیس نسبت به نوع خدماتی که ارائه می دهند می تواند متغیر باشد که در این صورت هزینه ثابتی را نمی توان عنوان کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص تنها کافیست با کارشناسان شرکت چاوش مهاجر در تماس باشید.

مراحل اخذ وقت سفارت انگلیس

همه مراحل به صورت آنلاین طی می شود. برای درخواست ویزا و به دنبال آن، تعیین وقت سفارت انگلیس باید مراحل زیر را طی کنید:

وارد وب سایت رسمی سفارت انگلیس به نشانی GOV.uk شوید و نوع ویزای مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از مطالعه دقیق و جزئیات ویزای مورد نظر خود برای اپلای، یک اکانت با ایمیل فعال می سازید و پس از یک دریافت یک لینک ادامه مراحل تا پرداخت هزینه و برای تعیین وقت سفارت به آدرس visa.vfsglobal.com ارجاع داده می شوید. بنابراین روز قرار ملاقات خود را در این مرکز، تعیین کرده و داده های بیومتریک خود را ثبت می کنید.

توجه داشته باشید که برای تعیین قرار  ملاقات خود حداکثر 240 روز فرصت دارید. همچنین می توانید در صورت نیاز روز قرار ملاقات خود را 24 ساعت قبل تغییر دهید و یا بیش از یکبار آن را مجدداً  تنظیم کنید.

نکات مهم در تعیین وقت سفارت انگلیس

پیش از تعیین وقت سفارت انگلیس لازم است به این نکات توجه داشته باشید:

  • تمامی متقاضیان 14 تا 79 سال، باید انگشت نگاری خود را در این مراکز انجام دهند و متقاضیان کمتر از 5 سال نیز باید همراه با والدین خود حضور پیدا کنند ولی نیاز به انگشت نگاری ندارند.
  • در ساعت و روز تعیین شده و حتماً 15 دقیق قبل در مرکز حضور پیدا کنید.
  • در صورتی که برای سایر اعضای خانواده درخواست داده اید باید حتماً حضور داشته باشند.
  • تمامی مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای خود را به همراه پریینت درخواست آنلاین اپلای به همراه داشته باشید.
  • مدارک غیر انگلیسی خود را به صورت ترجمه شده توسط مراکز معتبر ارائه دهید.
  • اصل پاسپورت معتبر که دارای حداقل یک صفحه پشت و رو خالی است را باید به همراه داشته باشید.
  • انگشت نگاری از هر دو دست شما انجام میشود و عکس دیجیتالی شما باید کاملاً واضح و بدون عینک گرفته شود.
  • افراد زیر 18 سال باید با والدین خود حاضر شوند.
  • از تمام مدارک خود کپی تهیه کنید و به هیچ عنوان از مدارک جعلی استفاده نکنید، توجه داشته باشید ارائه مدارک غیر معقول و بدون اعتبار و تقلبی سبب رد درخواست ویزای شما می شود.

در صورت داشتن هرگونه پرسش و ابهام در خصوص دریافت ویزای توریستی و تحصیلی انگلستان تنها کافیست با کارشناسان و متخصصان مؤسسه چاوش مهاجر در ارتباط باشید.

وقت فوری سفارت انگلیس

امکان وقت سفارت فوری در تهران وجود ندارد و اگر نیاز به تعیین وقت سفارت فوری این سفارت دارید می توانید از طریق خدمات پریمیوم سفارت انگلیس در استانبول یا سایر کشورها اقدام کنید که روند آن که طی یک ماه و یا کمتر از آن و حدود 2 هفته است. در حالت عادی چند ماهی ممکن است به طول بینجامد.

از آنجایی که ارسال مدارک بیومتریک شهروندان ایرانی از طریق آنلاین وجود ندارد مراجعه به کارگزاری سفارت انگلیس در تهران از مراحل مهم برای ارائه بدون نقص مدارک و انگشت نگاری محسوب می شود.

یکی از خدمات مؤسسه چاوش مهاجر اخذ وقت سفارت انگستان است که به صورت تخصصی انجام می شود. متقاصیان محترم جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان می توانند برای مشاوره در خصوص مراحل، مدارک مورد نیاز، راهکارها برای فرآیند سریعتر و مطمئن تر دریافت ویزای مورد نظر خود با کارشناسان این مجموعه در تماس باشند و مشاوره حضوری خود را انجام دهند.

این مؤسسه با همکاری کارشناسان و وکلای حقوقی مسلط به قوانین مهاجرتی همواره در تلاش است خدمات درخور که منجر به روند سریع و مطئن دریافت ویزای شما شود را ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان چاوش مهاجر از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *